tr-TR

tr

2016 yılı 4 - Çeyrek Sonuçları
Karda Olan Hesapların Oransal Dağılımı Zararda Olan Hesapların Oransal Dağılımı
%19,18 %80,82
Fiyat sağlayıcı kuruluşlar
Data Sağlayıcı Firma Yerleşik Bilgisi Ortaklık ilişkisi
CFH Clearing İngiltere Bulunmuyor
Swissquote İsviçre Bulunmuyor
Gain Capital ABD Bulunmuyor
Sucden Financial İngiltere Bulunmuyor
IS Prime İngiltere Bulunmuyor

Olağanüstü piyasa koşullarının oluşması durumuyla ilgili açıklama

  1. Yatırımcılarımızın piyasa açılış ve kapanış saatlerinde, yurtdışındaki tatil günlerinde, likiditenin az ve(ya) volatilitenin yüksek olduğu zaman diliminde gerçekleştirdiği işlemlerin spread' leri, ortalama spread aralığından daha fazla olabilir. Gün içerisinde de, olağandışı bir gelişme yaşandığı durumlarda (Örneğin; veri açıklanma anlarında, haber akışının yoğun yaşandığı zamanlarda) spread' ler açılabilir.
  2. Haftanın son işlem günü olan Cuma akşamı piyasalar kapanırken açık olan bir işlem, Pazar günü piyasa tekrar açılırken ani fiyat değişimleri (GAP) nedeniyle negatif (-) açılabilir ve yatırımcıyı zarara uğratabilir. Hafta sonunda, işlem açılmış paritedeki para birimlerini etkileyecek önemli bir data veya açıklamalar olması ihtimali gibi durumları göz önünde bulundurarak işlemler yapınız. Bu kapsamda marjin seviyenizi, mümkün olduğunca yüksek tutmanız ve hesapta yeterli teminat bulundurmanız gerekmektedir.
  3. Özellikle GAP oluşumlarında Limit ve Stop emirler garantili olarak girdiğiniz fiyatlardan çalışmayabilir. Bu tür pasif emirler piyasada işlem gören fiyatlardan gerçekleşecektir.
2016 yılı 4 - Çeyrek Sonuçları
Bu Dönemdeki Müşteri Şikayet Sayısı 14
Müşteri Şikayetlerinin Müşteri Sayısına Göre Oranı %0,881
Bu Dönemde İntikal Eden Şikayetlerden Çözüme Kavuşturulanlar 13
Bu Dönemde İntikal Eden Şikayetlerden Devam Edenler 1
 
2016 3. Çeyrek Reddedilen Emirler Oranı : % 0,21
2016 4. Çeyrek Reddedilen Emirler Oranı : % 0,085
Sermaye Piyasası Kurulu’nun kaldıraçlı işlemler, yatırım hizmetleri ve faaliyetlerine ilişkin düzenlemeleri uyarınca, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin belirleyeceği hususlar çerçevesinde üçer aylık dönemler halinde web sitemizde yayınlanacaktır.
Sembol Alış Satış